Haber Servisi Siyaset Yeni Haber
Yemek Siparişi | Çiçek Siparişi | Sinema | Seyahat | Etkinlikler
Ana Sayfa | Hakkımızda | Radyolar | TV'ler | İletişim
Firmanızı Ekleyin Telefon Rehberi Nöbetçi Eczaneler Link Bankası Harita Servisi Ulusal Gazete Manşetleri Tüm Özel Firmalar
        
                                                        

OfoSoft Web TasarımÜye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre Şifrenizi hatırlamıyorsanız Burayı Tıklayınız.
1 + 2 = Yandaki Sayıların Toplamını Yazınız.
Üye Olmak Için Tıklayınız.

Tarih & Saat


OfoSoft Web TasarımDuyurular

OfoSoft Web TasarımKöşe Yazarları
ATİLLA İSKENDER Yazı Eklenmemiş. ......
ATİLLA İSKENDEREDİS ATİLLA İSKENDER EDİS
Bülent Kol Bülent  Kol
Harun Nezih Yaylı Harun Nezih  Yaylı
 Yeni Haber 
Cumhuriyet Halk Partisi Merzifon Eski İlçe Başkanı Veteriner Hekim Alp Kargı, Merzifon İlçe Binasında Düzenlediği Toplantıda, CHP’den Merzifon Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı
 
 
Tarih
:
06.11.2013
Güncellenme
:
07.11.2013
Kategorisi
:
Siyaset
Okunma
:
3313
Yorum
:
0
Kaynak
:
Site Editörü
Cumhuriyet Halk Partisi Merzifon Eski İlçe Başkanı Veteriner Hekim Alp Kargı, Merzifon İlçe Binasında Düzenlediği Toplantıda, CHP’den Merzifon Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı
 Amasya Milletvekili Ramis Topal, CHP eski milletvekili Hüseyin Ünsal, CHP milletvekili aday adayları Serpil Saraçoğlu, Haydar Emektar, Devrim Ersoy ve çok sayıda partilinin katıldığı toplantıda konuşan Kargı, “Merzifon Belediyesini kazanacağız. Merzifon Belediyesine Cumhuriyet Halk Partisi Bayrağını dikeceğiz. Merzifonlu hemşerilerimizi CHP hizmeti ile tanıştıracağız dedi. Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Cumhuriyet Halk Partisi Merzifon Belediye Başkan Aday Adayı Alp Kargı, “ Önce yerelde sonra genelde partimiz Cumhuriyet Halk Partisini iktidara hep birlikte taşıyacağız. 2009 Yerel seçimleri tecrübesini yaşamış bir kardeşiniz olarak şunu tüm samimiyetimle ifade etmeliyim ki, Merzifon Belediyesini kazanacağız. Birlikte yaşadığımız tecrübelerin sonunda; Başta şahsım olmak üzere bütün camia şunu net bir şekilde anladı ki ‘’Birlik ve beraberlik içerisinde hareket eden bir Cumhuriyet Halk Partisinin seçimlerde başarılı olmaması için hiçbir neden yoktur. Kim ne derse desin herkesin buna inanması birinci koşulumuzdur. Bu anlayışla girdiğimiz iki seçimden başarı ile çıktığımız unutulmamalıdır.
 MİLLİ RUH MERZİFONDA YAŞIYOR
 Değerli dostlar; bu gün hepimiz için çok ama çok önemli bir gün. Bugün Türk tarihinin en büyük Bayramı olan 30 Ağustos Zafer Bayramının 91.yılını kutluyoruz. Her şeyden önce bu topraklarda özgürce yaşamamızın önünü açan, Başkomutanlık Meydan Muharebesinin mimarı, partimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve değerli silah arkadaşlarını huzurlarınızda bir kez daha şükran ve minnetle anıyor ruhları şad olsun diyorum. Belediye Başkanı aday adaylığı açıklama programını özellikle bu anlamlı güne denk getirdim. O gün savaş meydanında ulusumuza özgürlüğün yolunu açan zaferin taşıdığı Kocatepe ruhunun bu gün bu salonda da var olduğunu, başarısızlığa değil , kesinlikle kazanmaya odaklı bir anlayışın bizlerde hakim olduğunu Merzifon kamuoyuna buradan ilan etmek istiyorum.
 ALP KARGI KİMDİR?
 Her ne kadar ilçemiz komuoyunda tanınma ve kendimi tanıtma sıkıntısı yaşamasam da kısaca özgeçmişimi de sizlerle paylaşmak istiyorum; 14.11.1972 yılında Merzifonda doğdum ilk, orta ve lise öğrenimimi Merzifon’da tamamladım. 1996 yılında Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldum. Askerliğimi MSB İç Tedarik Bölge Başkanlığı bünyesinde Yedek Subay olarak Adana’da yaptım.1998 yılında Merzifon’da serbest Veteriner hekim olarak bölgeme hizmet vermeye başladım. Aynı yıl Cumhuriyet Halk Partisine üye oldum. Evliyim, Yiğit Ali isminde 8 yaşında bir oğlum, Zeynep isminde 8 aylık bir kızım var. Eşim Suna Kargı İş Bankası Havza Şubesinde görev yapmaktadır. Siyasi yaşantım resmen 1998 yılında Cumhuriyet Halk Partisine üye olduğumda başlamış gibi gözükse de, aslında siyasetin yoğun olarak yaşandığı bir ailenin ferdiyim. Babam Avukat Erol Kargı, uzun yıllar partimize hizmet etmiş, Belediye Meclis Üyeliği, İlçe Başkanlığı, Kurultay Delegeliği yapmış, bölge insanının değer verdiği bir kişidir. Annem Runa Kargı, emekli Hazine Avukatıdır, Partimizin üyesidir. Ağabeyim Ali Kargı’da Partimiz Çankaya ilçesi üyesi olup, halen Ankara’da serbest Avukatlık yapmaktadır. Partimizin kurucusu , Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği ülkemizde,Cumhuriyetimizin tüm kazanımlarının her geçen gün zayıflatıldığı şu günlerde,ilçemiz ölçeğinden başlayarak bu gidişe dur diyebilmek için Merzifon Belediye Başkanlığına Cumhuriyet Halk Partisinden Aday Adayı oldum.
 CUMHURİYET HALK PARTİSİNDEN HİÇ KOPMADIM
 1999 yerel seçimlerinde parti üyesi olarak, İlçe Gençlik kollarının çalışmalarında aktif olarak yer aldım. 2001-2005 yılları arasında Sn.Hüseyin Ünsal ve Sn.Burhan Kuzucu Başkanlığında 2 dönem İlçe Yönetim Kurulu üyeliği yaptım. 2005 yılından 2009 yılına kadar ,delege ve üye olarak partimizin her türlü çalışmasında yer aldım. 2009 yerel seçimlerinde Merzifon Belediye Başkanı adayı oldum. 2010 yılından günümüze kadar İlçe Başkanlığı görevini yürüttüm. Halen Partimizin en yetkili organı olan Kurultayımızın Amasya Delegesiyim.
 SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ İLE İÇ İÇE OLDUM
 Sosyal yaşantımda ise; Bizlere yakın-uzak demeden dernek ve sivil toplum kuruluşlarının düzenlemiş oldukları her türlü etkinliğe maddi - manevi destek olup, yakın çevremle iştirak etmeye özen gösterdim. Spora olan özel ilgim ve sporcu kökenli olmam dolayısı ile, İlçemizdeki amatör spor faaliyetlerine kendi ölçeğimde katkı sağlamaya çalıştım. Mesleğimi icra ederken hekimlik mesleğinin bana yüklediği sorumlulukları eksiksiz yerine getirmeye çalıştım. Buna ilave olarak, çeşitli dönemlerde, vatandaşlarımızı aydınlatmak amacıyla hayvan sağlığı, çevre sağlığı, gıda hijyeni, dolayısı ile halk sağlığı ile ilgili konularda yerel basında yer aldım. Resmi ve özel kurumlarda, Türkiye gündemini meşgul eden Kuş Gribi, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığı gibi konularda düzenlenen seminer ve toplantılarda konuşmacı olarak katıldım. Kentimizin sorunlarının 1989-1999 yılları arasında Sosyal Belediyecilik anlayışı içerisinde çözüldüğü günlere halkımızın duyduğu özlem, bizleri bu yarışta rakiplerimizden bir adım daha öne çıkarmaktadır. İlçemizin seçmen profili her ne kadar sağ seçmen ağırlıklı gözükse de, yaptığımız çalışmalarda; İlçemizde faaliyet gösteren sendikaların, sivil toplum örgütlerinin, meslek odalarının, yerel kanaat önderlerinin, karşıt sağ seçmenin, ilçemizin köklü ve saygın ailelerinin ve partimizin seçmen tabanının desteğini aldığımı her geçen gün yoğun bir şekilde görüyorum. Bu bağlamda modern, çağdaş, yaşanılası, kentsel dönüşüm projelerinin hayata geçirildiği bir Merzifon için, ilçemizi eğitim, ekonomi , turizm, kültür ,sanat ve sporun yer aldığı her alanda marka şehir haline getirebilmek ve gelecek nesillere sağlıklı bir kent bırakabilmek için ; Merzifon Belediye Başkanlığına aday adayı oldum. Bunları yaparken tamamı ile insan odaklı bir yönetim anlayışının Merzifon’da hakim kılınacağını bilmenizi özellikle istiyorum”
        Içeriği Paylasın Butonu    
 Habere Ait Yorumlar                                                  Toplam Yorum Sayısı : 0

Henüz Yorum Yazılmamıştır...
 Kategorideki Diğer Haberler
 Yeni Haber 07.11.2013
Hit : 3314
 CHP MERZİFON BELEDİYE BAŞKAN ADAYI 07.11.2013
Hit : 3529
  Orman Kanunu değişiyor 28.05.2013
Hit : 3562
  THY grevine saatler kaldı 15.05.2013
Hit : 3525
 Asker bölgeden çekilmiyor 30.04.2013
Hit : 3256
|1|
abaragambimumbara
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2014 CorumRehberim.Com'a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.
     

Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.

Tıkla UMUT RADYO (Çorum)


Çorum Rehberim adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.
PageRank Checker

Sitede yer alan kullanıcı yorumları üyelik sözleşmesinde kabul edildiği şekilde yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.
Bu sitenin alt yapısında OfoSoft Web Tasarım tarafından geliştirilen OfoSoft Şehir Rehberi Sistemi kullanılmaktadır.
Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,3125 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle