Haber Servisi Bilim & Teknoloji Vodafone, 2 yılda 2 milyar TL’yi aşan yatırım yapacak
Yemek Siparişi | Çiçek Siparişi | Sinema | Seyahat | Etkinlikler
Ana Sayfa | Hakkımızda | Radyolar | TV'ler | İletişim
Firmanızı Ekleyin Telefon Rehberi Nöbetçi Eczaneler Link Bankası Harita Servisi Ulusal Gazete Manşetleri Tüm Özel Firmalar
        
                                                        

OfoSoft Web TasarımÜye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre Şifrenizi hatırlamıyorsanız Burayı Tıklayınız.
8 + 4 = Yandaki Sayıların Toplamını Yazınız.
Üye Olmak Için Tıklayınız.

Tarih & Saat


OfoSoft Web TasarımDuyurular

OfoSoft Web TasarımKöşe Yazarları
ATİLLA İSKENDER Yazı Eklenmemiş. ......
ATİLLA İSKENDEREDİS ATİLLA İSKENDER EDİS
Bülent Kol Bülent  Kol
Harun Nezih Yaylı Harun Nezih  Yaylı
 Vodafone, 2 yılda 2 milyar TL’yi aşan yatırım yapacak 
Vodafone, 2 yılda 2 milyar TL’yi aşan yatırım yapacakVodafone, önümüzdeki 2 yıl, Vodafone Grubu’nun Spring (Kaynak) Projesi için Türkiye’ye ayırdığı yatırım miktarının da eklenmesiyle, toplamda 2 milyar TL’nin üzerinde yatırım yapacak
 
 
Tarih
:
15.07.2014
Güncellenme
:
15.07.2014
Kategorisi
:
Bilim & Teknoloji
Okunma
:
4610
Yorum
:
0
Kaynak
:
http://www.duny
ANKARA - Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, Türkiye’nin ikinci büyük mobil iletişim şirketi olduğunu vurgulayarak, “Önümüzdeki 2 yıl, Vodafone Grubu’nun Spring (Kaynak) Projesi için Türkiye’ye ayırdığı yatırım miktarının da eklenmesiyle, Türkiye’ye toplamda 2 milyar TL’nin üzerinde yatırım yapılacak” dedi.
 
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, gazetecilerle bir araya geldiği Vodafone iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, Vodafone Türkiye’nin, BTK tanımına göre 20 milyon abonesi, 2013-14 mali yılında 6,4 milyar TL’ye ulaşan toplam gelirleri ve yüzde 33.4’e çıkan mobil gelir pazar payı ile Türkiye’nin ikinci büyük mobil iletişim şirketi olduğunu vurguladı. 
"Hedefimiz Türkiye’nin uçtan uca dijital kalkınmasını sağlamak" 
Vodafone Türkiye tarafından Kasım 2013'te ilan edilen "Dijital Dönüşüm Hareketi" kapsamında, hedeflerinin Türkiye’nin uçtan uca dijital kalkınmasını sağmaktan geçtiğini ifade eden Süel, Dijital Dönüşüm Hareketi’nin ilanı ile 2013-14 mali yılının son 6 ayında toplam 566 milyon TL yatırımın yapıldığının da altını çizdi.
 
Konuşmasında, önümüzdeki 2 yıl boyunca, Vodafone Grubu’nun Spring (Kaynak) Projesi için Türkiye’ye ayırdığı yatırım miktarının da eklenmesiyle, Türkiye’ye toplamda 2 milyar TL’nin üzerinde yatırım yapılacağına dikkat çeken Hasan Süel, “Spring Projesi, Vodafone Grubu’nun müşteri memnuniyeti odağıyla şebeke ve hizmet alanındaki liderliğini daha da pekiştirmek amacıyla, gelişmekte olan ülkeler başta olmak üzere, 2016 Mart ayına kadar dünya genelinde yapacağı 7 milyar sterlinlik organik yatırım programını ifade ediyor” şeklinde konuştu.
 
"15 milyon TL değerinde sosyal yatırım yapıldı"
 
Süel, İstanbul, Ankara ve İzmir’de tüm baz istasyonları SingleRAN teknolojisini içerecek şekilde yenilendiğini de belirterek konuşmasına şöyle devam etti:
 
“Vodafone Türkiye, 4G uluslararası dolaşımı ilk sunan operatör oldu. 4G destekli akıllı cihaz sahibi olan Vodafone Red’liler, bugün beş ülkede (İtalya, İspanya, Yunanistan Romanya, Portekiz) 4G teknolojisinin hızından faydalanırken, tarifelerinin tamamını tıpkı Türkiye’deymiş gibi özgürce kullanabiliyorlar. Türkiye’de üretilecek ilk 4G özellikli telefon Vodafone Smart Power 4 için çalışmalara başlandı. Yakın bir zamanda bu ürün kamuoyuyla paylaşılacak.
 
Çeşitli nedenlerden ötürü sosyal hayata ve ekonomiye eşit katılım sağlayamayan birey ve grupların ihtiyaçlarını sahiplenmek ve onları topluma kazandırmak üzere harekete geçildi ve etkin çözümler üreten, konusunda uzman STK’larla işbirlikleri oluşturuldu. Tüm projelerin merkezine yerleştirilen sürdürülebilirlik prensibi doğrultusunda eğitim, kadın ve engelli özelinde çalışmalar yapılıyor. Bugüne kadar, 3 milyonu aşkın vatandaşın hayatına dokunuldu. 15 milyon TL değerinde sosyal yatırım yapıldı. Haziran 2014’te, Türkiye’nin en büyük engelsiz yaşam alanı Düşler Akademisi Kaş açıldı. Avrupa’da engellilere yönelik tesislerin yüzde 75’i devlet tarafından desteklenirken, Kaş’ta tamamen kurumsal destek ve bağışlarla faaliyet gösteren bir tesis kuruldu. Türkiye'nin her yerinden gönüllü katılımcı ve eğitimcilerin geldiği bu kampta eğitim, sanat ve spor programları uygulanıyor." 
        Içeriği Paylasın Butonu    
 Habere Ait Yorumlar                                                  Toplam Yorum Sayısı : 0

Henüz Yorum Yazılmamıştır...
abaragambimumbara
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2014 CorumRehberim.Com'a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.
     

Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.

Tıkla UMUT RADYO (Çorum)


Çorum Rehberim adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.
PageRank Checker

Sitede yer alan kullanıcı yorumları üyelik sözleşmesinde kabul edildiği şekilde yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.
Bu sitenin alt yapısında OfoSoft Web Tasarım tarafından geliştirilen OfoSoft Şehir Rehberi Sistemi kullanılmaktadır.
Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 1,234375 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle